דגמי 2018 החדשים של לקסוס CT 200h זכו לעיצוב מודרני וספורטיבי יותר ולתוספת של מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט.

 

לקסוס ישראל מודיעה על תחילת השיווק של דגמי 2018 המחודשת של ה-CT 200h, מכונית הפרימיום הקומפקטית של לקסוס אשר זכתה לאחרונה למתיחת פנים הכוללת עיצוב מודרני וספורטיבי יותר, תא נוסעים משודרג ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט. בנוסף, לקסוס ישראל משיקה רמת גימור בסיסית חדשה לדגם במחיר תחרותי של 149,900 שקל.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

חיצונית, לקסוס CT200h זכתה לגריל "שעון החול" העדכני של החברה בסגנון דגמי ה- F-SPORT של החדשה במראה ספורטיבי/אגרסיבי יותר. בנוסף נמצא בחזית עיצוב חדש לפנסי החזית ותחתית הפגוש שגם הם מעניקים לדגם מראה מלוטש וספורטיבי יותר. שינוי משמעותי נמצא גם מאחור עם עיצוב מחדש לפגוש, לפנסים (מבוססי תאורת LED) וכן לדלת תא המטען עם עיצוב חדש של האזור העוטף את סמל לקסוס, בין השמשה האחורית והפנסים האחוריים. חישוקי גלגלים בעיצובים חדשים משלימים את העדכון החיצוני לדגם.

 

2018 לקסוס CT200H החדשה
ספורטיבית יותר למראה.

בתא הנוסעים נוכל לפגוש גימור משודרג עם גוונים חדשים וכן ריפודי מושבים דו גווניים. אל מסך ה-"7 המרכזי (אופציה ל-"10.3 בחו"ל) נוסף מסך "4.2 צבעוני בלוח המחוונים.

כל דגמי 2018 של לקסוס CT זכו לשדרוג משמעותי בתחום הבטיחות עם תוספת של מערכת הבטיחות המתקדמת +LSS של לקסוס. זו כוללת, בין היתר: בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית (תיקוני היגוי), בלימה אוטונומית עם קדם תאונה, זיהוי תמרורים ושליטה אוטומטית עם האורות הגבוהים.

 

2018 לקסוס CT200H תא הנוסעים
גימור משודרג ותוספת של מערכות בטיחות מתקדמות.

מערכת ההנעה ההיברידית של הדגם נותרה ללא שינוי והיא ממשיכה לשלב בין מנוע בנזין 1.8 ליטר עם 99 כ"ס ו-14.5 קג"מ לבין מנוע חשמלי עם 82 כ"ס ו-21.1 קג"מ. עבור הדגם זה מספיק לנתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 10.3 שניות ולמהירות מרבית של 23.8 ק"מ לליטר.

 

דגמי 2018 של לקסוס CT200h יוצעו בשלוש רמות גימור. רמת הגימור הבסיסית Executive כוללת, בין היתר: בקרת אקלים מפוצלת, מולטימדיה "7 מקורית עם דיבורית BT, שליטה מההגה, חיישני תאורה וגשם, מצלמה אחורית (בהתקנה מקומית), חישוקי סגסוגת "15 ועוד.

 

חבילת Luxury מוסיפה חישוקי סגסוגת "16, תאורת LED מלאה, שמשות כהות מאחור וגימור משודרג. חבילת Premium מוסיפה דיפוני עץ בתא הנוסעים, חיישני חניה אחוריים, חלון גג חשמלי, מפתח חכם KeyLess ומראה פנימית מתכהה אוטומטית. 2018 לקסוס CT200h - מפרט טכני מלא להורדה.

2018 לקסוס CT200h – מחירון:

רמת גימור EXECUTIVE במחיר של 149,900 שקל

רמת גימור LUXURY במחיר של 161,900 שקל

רמת אבזור Premium במחיר של 173,900 שקל

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

פשוט מאכזב שלא הביאו את הדגמים היותר יקרים של הCT
כאילו שלישראלים אין כסף..
נצטרך להסתפק במסך 7 אינץ(בחול 10.3)
בחול מושבים חשמליים ועם זכרונות(בארץ כלום ושום דבר)
גלגלים 16 אינץ(בחול 17)
בחול...

פשוט מאכזב שלא הביאו את הדגמים היותר יקרים של הCT
כאילו שלישראלים אין כסף..
נצטרך להסתפק במסך 7 אינץ(בחול 10.3)
בחול מושבים חשמליים ועם זכרונות(בארץ כלום ושום דבר)
גלגלים 16 אינץ(בחול 17)
בחול חיישנים היקפיים(בארץ לך תשלם תוספת על חיישני רוורס ומקדימה לא קיים בכלל)
באמת שהייתי בטוח שאני קונה את הרכב הזה גם במחיר של הדגמים בחול שעומד על 230 אלף ש''ח
באמת שאת הדגמים שמביאים לארץ לא שווה לקנות גם לא במחיר ''מוזל''
לא יודע מה אעשה..
יבואן על הפנים.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

באתר של אוטו מופיע המפרט המלא כמו בחו"ל ת אך זה מטעה כיוון שהנציגות בארץ לא מיבאת חלק גדול ממכלול המפרט של היצרן. מפנים אותך לחברת הרכבה בארץ ,שם יתאימו מערכת מולטימדיה שונה ויגבו עוד 6500 ש"ח על...

באתר של אוטו מופיע המפרט המלא כמו בחו"ל ת אך זה מטעה כיוון שהנציגות בארץ לא מיבאת חלק גדול ממכלול המפרט של היצרן. מפנים אותך לחברת הרכבה בארץ ,שם יתאימו מערכת מולטימדיה שונה ויגבו עוד 6500 ש"ח על מערכת ניווט שלא מיוצרת ע"י היצרן וחבל. שיטת ההורדה מהרכב של רכיבים שונים, מתאימה אולי לחברות השכרה אך לא למותג
כמו לקסוס.
בצורת הניהול הנוכחית מפסידים הרבה צרכנים.

המשך קריאה
There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location