קבוצת בליליוס, יבואנית מותג הרכב החשמלי Aiways, מדווחת היום (ה') על משלוח חדש של מאות רכבי Aiways U5 שיגיע לישראל בתחילת חודש אוקטובר וינואר. המשלוח החדש מגיע בצמוד להשקה הרשמית של המותג בישראל שתערך החודש, זאת לאחר חמישה חודשי פעילות במסגרת השקה שקטה של המותג.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

את הפעילות של המותג בישראל יחזק בתחילת 2022 איווייז U6, קרוסאובר קופה המבוסס על ה- U5 אך המציג מגוון שדרוגים כגון מערכת נהיגה אוטונומית משודרגת (AI-Pilot 3.0), מולטימדיה חדשה עם מסך "14.6 גדול (המזכיר את זה של טסלה מודל 3) תא נוסעים משודרג ושימושי יותר ועוד. יש לציין כי כל דגמי איווייז משווקים עם תקינה אירופאית מלאה.

 

איווייז U6
איווייז U6.

למרות השקה שקטה ובלי יותר מדי פרסום, עד היום נמכרו בישראל כ-300 יחידות מה- U5 ונעשו מעל ל-1,200 נסיעות מבחן בבית הלקוח באמצעות ממשק ההזמנות הדיגיטלי book a .trial על איווייז U5 תוכלו לקרוא בהרחבה בקישור.

 

איווייז U5
איווייז U5.

אלחנן יהב מנהל פעילות Aiways ישראל: ״מרגש להיות חלק מהמהפכה החשמלית עם מוצר מעולה ומותג מרגש שמתקבל באהבה גדולה על ידי הקהל הישראלי. פתיחת מרכז החוויה הייחודי שלנו בחודש ספטמבר בהרצליה והפעלת תשתית ניידות השירות שלנו יזניקו למעשה את ההשקה הרשמית בישראל.״