אודי מציגה חבילת עיצוב מיוחדת לציון 25 שנה מאז שהוצגה אם השושלת, אודי RS2 אוונט.

 

אודי ממשיכה בחגיגות 25 שנה לדגמי ה-RS שלה, הפעם היא עושה זאת באמצעות חבילת "חצי יובל" מיוחדת אותה ניתן לקבל עם כל דגמי RS החדשים שהוצגו השנה: אודי RS4 אוונט, אודי RS5 קופה, אודי RS6 אוונט, אודי RS7 ספורטבק ואודי TT RS קופה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

החבילה נבנתה כהומאז' לדגם שהחל את משפחת דגמי ה-RS, אודי RS2 אוונט, כך שכל הדגמים צבועים בצבע כחול Nogaro כסטנדרט (ניתן לבחור במספר צבעים אחרים נוספים) ואת הצבע הזה נמצא גם בתפירת מושבים והגה וכן בריפודי האלקנטרה על המושבים והדלתות בגוון כחול. בנוסף, חלקי פלסטיק שונים זכו לצבע כסוף מט או שחור מבריק - מראות הצד, גריל קדמי ועוד. על המושבים, הדלתות, שטיחי הרצפה ועוד מופיע לוגו RS עם התוספת של המספר 25.

 

אודי RS2 אוונט
אודי RS2 אוונט - מקימת השושלת.

אודי RS2 אוונט הייתה מכונית הסטיישן ביצועים הראשונה של אודי, היא צוידה במנוע 2.2 ליטר חמישה צילינדרים טורבו בהספק מרבי מרשים של 315 כ"ס ומומנט מרבי של 41.8 קג"מ ב-3,000 סל"ד. כמו כל דגמי ה-RS מאז ועד היום, הכוח עבר לכל הגלגלים דרך מערכת הנעה כפולה - אודי קוואטרו. למרות משקל משמעותי של 1,600 ק"מ, הדגם רשם נתוני ביצועים מרשימים במיוחד עם נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 4.8 שניות ומהירות מרבית של 265 קמ"ש.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location