ב-26 באוקטובר, תוצע במכירה פומבית פרארי פינין סדאן, מכונית הקונספט מבית פינינפרינה.

פרארי פינין קונספט

בשנת 1980, בתערוכת טורינו שבאיטליה, הציגה סדנת העיצוב של פינינפרינה את הפרארי "פינין" קונספט, הצעה למכונית סדאן 4 דלתות לפרארי. הקהל אהב אותה, אפילו אנזו פרארי בעצמו אהב את העיצוב והרעיון, אך המכונית מעולם לא הגיע לשלב הפיתוח והייצור. מאוחר יותר אמר אנזו פרארי "אנחנו בפרארי לעולם לא נייצר רכבי 4 דלתות".

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

למרות שהמכונית עצמה לא הגיע לשלב הייצור, קווי העיצוב שלה דווקא כן. שבע שנים מאחור יותר, קווי העיצוב פרארי "פינין" קונספט, שימשו כמקור השראה לעיצוב פיג'ו 405 שעוצבה ע"י הסדנה.

 

לאחר שנה של הצגה בתערוכת רכב שונות בעולם, אוחסנה המכונית ונמכרה בשלב כלשהו לאספן מכוניות וחבר אישי של אנזו פרארי. ב-2008 החליפה המכונית ידיים שוב ונמכרה לבית מכירות פומביות בלונדון (RM Auction). בית המכירות הפומביות הגדול בעולם לרכבי אספנות, זה שבימים אלו ממש (6-7.10.2011) מוכר במכירה פומבית את מכונית הקיטור הראשונה בעולם "דה' דיון".

 

בית המכירות הפומביות RM, הפך את מכונית הקונספט לכזו הניתנת לשימוש על הכביש. הותקן מנוע 4.9 ליטר V12 בהספק של 360 כ"ס, השלדה הוקשחה, הבלמים חוזקו ובעזרת עוד מספר שינויים, כיום הפינין קונספט ראויה לנסיעה.

 

המכונית תוצע במכירה פמבית ב-26.10.2011 וככל הנראה תזכה למחיר הנעה בין 740-850 אלף דולר.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location