לאחר שחשפה את כל הגרסאות הספורטיביות של הגולף 8 החדשה, החל מהגולף GTE פלאג-אין 245 כ"ס, גולף GTD דיזל 200 כ"ס, גולף GTI החדשה עם 245 כ"ס ולאחרונה את הגולף GTI קלאבספורט עם 300 כ"ס, פולקסווגן תחשוף בשבוע הבא (04.11) את גרסת הקצה של הדגם, הגולף R החדשה הנבדלת מכל שאר הגרסאות לא רק בכוח אלא כמובן בתוספת של הנעה כפולה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

פולקסווגן מתארת את הגולף R החדשה כחזקה יותר, דינמית יותר, יעילה יותר מגובשת יותר ודיגיטלית יותר, בקיצור, יותר. בתכלס זה אומר התבססות על מערכת הנעה כפולה חדשה המאפשרת חלוקת מומנט מלאה בין הגלגלים האחוריים ועל המערכת הזו מנצחת מערכת בקרה דינמית חדשה VDM המפעילה את מערכת ההנעה הכפולה גם באמצעות מידע המתקבל ממערכת נעילת הדיפרנציאל הקדמית XDS ומערכת בקרת השלדה (בולמים אדפטיביים כסטנדרט) DCC.

בחזית הדגם אין הפתעות ושם נפגוש את מנוע EA888 evo 3, מנוע 2.0 ליטר טורבו שבשלב זה פולקסווגן לא חושפת את נתוניו. הצפי הוא הספק מרבי של 310 כ"ס ומומנט מרבי של 40.8 קג"מ, כמו באודי S3 החדשה, או לכל היותר הספק מרבי של 320 כ"ס.

תגובות (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

אם הרכב יהיה זמין 15.01.2021

This comment was minimized by the moderator on the site

אם באמת תגיע? ומה יהיה המחיר?????

This comment was minimized by the moderator on the site

גולף R זה רכב מצויין. הנעה היברידית חסכונית, 7 מושבים, כיסא נהג כמו של אוטובוס. חיפשנו לסבתא שלי רכב קומפקטי שישמש אותה לנסיעות למכולת, נכנסו לטריידמוביל וראינו שם גולף R יפייפיה בצבע חום-קקי...

גולף R זה רכב מצויין. הנעה היברידית חסכונית, 7 מושבים, כיסא נהג כמו של אוטובוס. חיפשנו לסבתא שלי רכב קומפקטי שישמש אותה לנסיעות למכולת, נכנסו לטריידמוביל וראינו שם גולף R יפייפיה בצבע חום-קקי בעסקת 0 ק"מ. מאוד מרוצים מהקנייה.

המשך קריאה
This comment was minimized by the moderator on the site

ספר את זה לסבתא שלך

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location