לאחר שחשפה בחודש ספטמבר האחרון את הטוסון 2021 החדש, יונדאי מספקת לנו כעת הצצה ראשונה אל חבילת N ליין של הדגם אותה היא תחשוף במלוא הדרה בהמשך השנה. יונדאי מציעה כיום חבילת N ליין ספורטיבית כבר בלא מעט דגמים, כולל i10 N ליין, i20 N ליין שנחשפה לאחרונה, יש גם אלנטרה N ליין עם מנוע 1.6 טורבו, סונטה N ליין עם מנוע 2.5 ליטר טורבו, לאחרונה נחשף גם הקונה N ליין ויש כמובן גם i30 N ליין בדגמי החמש דלתות האצ'בק ובדגמי הספאטבק.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

תמונות הטיזר של הטוסון N ליין החדש חושפת עיצוב אגרסיבי וספורטיבי יותר לדגם באמצעות עיצוב שונה לפגוש הקדמי, גימור מתכתי כהה לגריל הקדמי, חישוקי "19 בעיצוב ייחודי לדגם שבתמונות לפחות, נועלים צמיגי קונטיננטל פרימיום קונקט 6 בגרסת ראנפלט (SSR), נמצא גם עיצוב חדש לפגוש האחורי המסתיים בדמוי דיפיוזר כסוף.

 

2021 יונדאי טוסון N ליין
טוסון N ליין החדש.

יונדאי לא חושפת בשלב זה תמונות של תא הנוסעים, אך כמו בשאר דגמי N ליין אפשר לצפות למושבי ספורט בריפוד עור משולב באקלנטרה, גלגל הגה ספורטיבי עם מנופי העברת הילוכים, תפירה קונטרסטית בצבע אדום ועוד. כמו במרבית דגמי N ליין של יונדאי, אפשר לצפות גם לכיול ספורטיבי יותר למתלים ולהיגוי.

 

מה נמצא מתחת למכסה המנוע? השמועות מדברות עם מנוע 2.5 ליטר טורבו עם 290 כ"ס כמו בסונטה N ליין. הטוסון N ליין יהיה זמין באירופה רק באביב 2021 אך יונדאי מבטיחה שפרטים נוספים על הדגם היא תחשוף כבר בקרוב.

2021 יונדאי טוסון N ליין