יונדאי סנטה פה זוכה למתיחת פנים הכוללת עיצוב מעודכן, תוספת של אבזור בטיחות מתקדם ומנועי דיזל משופרים בתקן אירו 6.

2016 יונדאי סנטה פה החדש
יונדאי חושפת בשוק הבית הקוריאני את דגמי 2016 המחודשים של הסנטה פה.

יונדאי חשפה היום (ה') בשוק הבית הדרום קוריאני את דגמי 2016 המחודשים של יונדאי סנטה פה. עיקר השינויים בדגם הם עדכון לעיצוב החיצוני, תוספת של אפשרויות לגימור בתא הנוסעים, תוספת של מערכות בטיחות מתקדמות ושני מנועי דיזל משופרים העומדים כעת בתקן אירו 6.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

חיצונית, השינויים בסנטה פה המחודש לא דרמתיים וכוללים פגוש קדמי חדש הכולל עיצוב מעודכן לגריל המשושה הקדמי עם שלוש צלעות אופקיות בגימור אפור-מתכתי במקום כרום בוהק וכל תחתית הפגוש עוצבה מחדש לחלוטין עם בתי פנסי ערפל חדשים ופס תאורת LED ליום. חישוקי הסגסוגת זכו לעיצובים חדשים ומאחור, יונדאי עיצבה מחדש את יחידות התאורה של הפנסים האחוריים וכן עיצבה מחדש את הפגוש.

 

בתא הנוסעים השינויים זניחים למדי וכוללים בעיקר אפשרויות גימור חדשות לצד שילובי צבעים נוספים, בשוק הקוריאני מוצעת מערכת מולטימדיה חדשה. שינויים משמעותיים יותר נמצא באבזור הבטיחות שנוסף לדגם הכולל: מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת בלימה אוטו' מערכת התרעה על סטייה מנתיב הנסיעה והתרעה על עצמים באזורים מתים. בנוסף לכך יונדאי ביצע חישוקים בשלדת הדגם בכדי לקבל ציון גבוה יותר במבחן ה"חפיפה קטנה" של ה-IIHS האמריקאי בו רק 25% מחזית הדגם מרוסקת על מחסום קשיח במהירות של 64 קמ"ש.

 

שני מנועי הדיזל של דגמי 2016 של הסנטה פה זכו לשיפורים ושניהם עומדים כעת בתקן אירו 6. מנוע ה-2.0 טורבו e-VGT, שלא משווק בארץ, מציע את אותו הספק של 186 כ"ס כבעבר, אך המומנט שופר במעט ועומד על 41.0 קג"מ והוא מושג בטווח רחב יותר של סיבובי מנוע בין 1750-2,750 סל"ד. אותו שדרוג בוצע גם במנוע ה-2.2 ליטר e-VGT המשווק בישראל, גם כאן ההספק לא השתנה (202 כ"ס) והמומנט שופר במעט ועומד על 45.0 קג"מ (לעומת 44.5 קג"מ) ומושב בטווח רחב יותר של סיבובי מנוע בין 1,750 ל-2,750 סל"ד.  בשוק הקוריאני, שני המנועים משודכים לתיבת 6 הילוכים אוטו' ומוצעים בגרסת הנעה קדמית בלבד או כפולה 4X4.

 

את מנועי הבנזין של הדגם המחודש נכיר כאשר יונדאי תציג את הדגם בגרסתו לשוק האמריקאי בהמשך השנה.

 

 

 

 

תגובות (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי יחל שיווקה בארץ ?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location