בשוק האמריקאי, וגם כאן בישראל, יונדאי וניו הוא הקרוסאובר הקטן ביותר בהיצע הדגמים של יונדאי אך עבור השוק האירופאי זה הקונה של ההוניו לא משווק שם. במהלך המחצית הראשונה של 2021 כל זה ישתנה שכן אז יונדאי תשיק באירופה את הקרוסאובר העירוני החדשה שלה הנקרא באיון (Bayon).

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

למעט תמונת הטיזר וחשיפת שמו של הדגם, הנקרא של שם העיר באיון (Bayonne) בדרום מערב צרפת לכבוד העובדה שהדגם מיועד במיוחד עבור השוק האירופי, יונדאי לא מספקת לנו פרטים נוספים על הקרוסאובר החדש של לסגמנט B הפופולרי במיוחד באירופה. זו, דרך אגב, לא הפעם הראשונה שיונדאי מעניקה לדגמי הפנאי שלה שמות על בסיס ערים או אזורים המהווים את שוק היעד העיקרי, כך זה גם עם הטוסון, הסנטה פה, הקונה או רכב המימן יונדאי נקסו.

אם אנחנו צריכים לנחש, הבאיון יתבסס על יונדאי i20 החדשה והוא צפוי להיות דומה בגודלו, למעט כמובן ממד הגבוה שיזכה לתוספת נכבדה של כ-10 ס"מ, כלומר רכב באורך של כ-4 מטר, רוחב של 1.75 מטר ועם בסיס גלגלים של 2.58 מטר. למעשה, הבאיון אמור להחליף עבור יונדאי אירופה את ה-i20 קרוס היוצאת שהייתה רק גרסה מוגבהת עם תוספת קטנה של פלסטיקה חיצונית ליונדאי i20.

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location