אחת המכוניות היפות והמיוחדות ביותר נחתה זה עתה בישראל וזמינה לרכישה, מדובר בלקסוס LC 500 קבריולט, גרסת הגג הנפתח ללקסוס LC קופה המרהיבה בפני עצמה ושהושקה בישראל בשנת 2017. אז אם יש לכם 920,000 ₪ בבנק תוכלו לגשת לסוכנות לקסוס הקרובה ולרכוש לעצמכם יצירת אומנות ממונעת מהסוג שגורם לכם לחייך בין אם אתם רק מסתכלים עליה בחניה או נוהגים בה.בלקוקס השקיעו הרבה שעות עבודה בכדי שהגג הרך לא יראה כמו אריג מתוח על מסגרת ובעיקר בכדי שהרכב יראה מרהיב והרמוני בין אם הגג פתוח או סגור, הצליח להם. הגג עשוי 4 שכבות אריג שנבחרו בקפידה ויוצר כדי להבטיח מתיחה אופטימלית ללא קמטים, עם בידוד אקוסטי משופר. הפתיחה/סגירה חשמלית כמובן בלחיצת כפתור וניתן לעשות זאת עד למהירות של 50 קמ"ש בזמן של 15 שניות לפתיחה ו-16 לסגירה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

לקסוס LC 500 קבריולט
מרהיבה גם בתא הנוסעים.

בחזית אנחנו פוגשים את מנוע ה-V8 האטמוספרי החלק והנהדר של לקסוס בנפח של 5.0 ליטר המייצר הספק מרבי של 464 כ"ס ו-54 קג"מ ב-4,800 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 10 הילוכים אוטו' המעבירה את הכוח אל הגלגלים האחוריים' התוצאה היא נתון תאוצה 0-100 קמ"ש של 5.0 שניות ומהירות מרבית של 270 קמ"ש.בכדי לשמור על יכולות דינמיות זהות לאלו של דגם הקופה מהנדסי לקסוס הקשיחו את השלדה באמצעות תוספת של גשרי חיזוק מאלומיניום ומגנזיום קלי משקל במקומות שונים.

 

לקסוס LC 500 קבריולט
מנוע V8 אטמוספרי.

מעבר לעיצוב המרהיב והמיוחד של תא הנוסעים, מערכת Lexus Climate Concierge שולטת באופן אוטומטי על מיזוג האוויר, מחממי המושבים, מחממי הצוואר ומחמם ההגה, תוך התחשבות במצב בגג - האם הוא פתוח או סגור. לזה מתווספת מערכת אקטיבית לסינון רעשים וחלון אחורי שקוף קטן המנוע ממערבולות אוויר לחדור לתא הנוסעים כאשר הגג פתוח.

 

לקסוס LC 500 קבריולט
לקסוס LC 500 קבריולט.

רשימת אבזור הנוחות והבטיחות ארוכה וכוללת, בין היתר: מולטימדיה עם מסך "10.25 הכוללת הרחבה לאפל קאר-פליי ואנדרואיד אוטו, מסך "8 בלוח המחוונים, בקרת אקלים מפוצלת עם מערכת חימום לצוואר, למושבים ולהגה, מערכת שמע מבית MARK LEVINSON עם 13 רמקולים, דיבורית BT, ניטור שטח מת בצידי הרכב, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת סטייה מנתיב אקטיבית, אור גבוה אוטומטי, מערכת קדם התנגשות, מפתח חכם עם כניסת נוחות, כיוון חשמלי לגלגל ההגה, מושבי ספורט חשמליים ועוד ועוד. 2021 לקסוס LC קבריולט - מפרט טכני מלא להורדה.

 

לקסוס LC 500 קבריולט
לקסוס LC 500 קבריולט.

דרור גורלניק, מנכ"ל לקסוס ישראל, מסר: "השקת ה-LC Cabriolet בישראל מאפשרת לנו להציע ללקוחות מכונית ייחודית מדהימה ומהנה שכולה איכות, יוקרה והנאה. מאז הוצגה לראשונה בעולם לפני מספר חודשים, היא מרתקת את אוהבי הרכב בעולם כולו הן ביופייה עוצר הנשימה, והן בביצועים שלה ובחוויית הנהיגה שהיא מציעה. מכונית זו, הינה תוספת חשובה לליין הדגמים שלנו, והיא מייצגת נאמנה את ערכי המותג לקסוס: יוקרה, חדשנות, השאיפה לשלמות וסגנון חיים".

2021 לקסוס LC500 - מחירון:

לקסוס LC500 Sport Plus קופה - החל מ- 820,000 ₪

לקסוס LC500 קבריולט - החל מ- 920,000 ₪

 

2021 לקסוס LC 500 קבריולט