לקסוס מחדשת את ה-RX וה-RX L שבעה מושבים, עם עיצוב מעודכן, מולטימידה חדשה עם מסך מגע ואנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי ובתוספת של מערכות בטיחות מתקדמות.

 

כארבע שנים לאחר שהציגה את הדור הנוכחי של ה-RX, לקסוס חושפת את דגמי 2020 המחודשים של ה-RX חמישה מושבים וה-RX L שבעה מושבים. מתיחת הפנים ללקסוס RX כוללת עיצוב מעודכן, תא הנוסעים משודרג עם מולטימדיה חדשה הכוללת לראשונה הרחבה למכשירי אפל ואנדרואיד, חבילת F SPORT חדשה ומשודרגת ועדכון מערך הבטיחות בדגם. את לקסוס RX המחודש אנחנו מצפים לפגוש בישראל רק במהלך שנת 2020.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

בצד חיצוני, לקסוס RX שומר על גריל שעון החול המוגזם בגודלו, אך סביבו נמצא שינויים כגון עיצוב חדש לפנסי הערפל ופנסי חזית טריפל LED חדשים וצרים יותר. מאחור נמצא עדכון קל ליחידות התאורה ולפגוש הקדמי, שבתחתיתו נוספו כאופציה חיישנים לפתיחת דלת תא המטען החשמלי באמצעות הנפה של הרגל מתחת לפגוש. שני צבעים חדשים שנוספו למבחר ועיצובים חדשים לחישוקי הגלגלים, בגדלים של "18 או "20, משלימים העדכון החיצוני לדגם.

 

2020 לקסוס RX החדש
עיצוב מעודכן לחזית הדגם.

החידוש העיקרי בתא הנוסעים הוא מערכת המולטימדיה המעודכנת שלראשונה כוללת מסך מגע "8 כסטנדרט, אך עדיין ניתן לתפעל את המערכת דרך ממשק בין המושבים הקדמיים - משטח מגע במקום הג'ויסטיק של הדגם הנוכחי. לקוחות הדגם יוכלו לשדרג את המסך המרכזי למסך "12.3 ענק המותקן בתוך מסגרת חדשה ונאה יותר. בנוסף לכך נמצא בתא הנוסעים גם אופציה ללוח מחוונים דיגיטלי, חומרי גימור חדשים, אופציות חדשות לריפודים ועוד.

 

לקסוס RX החדש תא הנוסעים
לראשונה עם מסך מגע מרכזי והרחבה לאנדוראיד ואפל.

חידוש נוסף וראשון עבור לקסוס הוא תוספת של ממשק אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי למערכת המולטימדיה, ממשקים המאפשרים בנוסף לשלל האפליקציות הזמינות, כגון Spotify WAZE ו-WhatsApp, גם תפעול קולי באמצעות העוזרת של גוגל או SIRI של אפל. תפעול קולי של המערכת מתאפשר גם באמצעות Alexa של אמזון או באמצעות מערכת DVC החדשה של לקסוס של הכוללת זיהוי של מיליוני ביטויים שונים - יישור קו לקסוס עם המתחרות מגרמניה. לקסוס התקינה ברחבי תא הנוסעים שש כניסות USB כך שכל נוסעי הרכב יוכלו לטעון את המכשירים הסלולריים שלהם, לנהג ישנו גם משטח טעינה אלחוטי.

 

לקסוס RX החדש 2020
שדרוג כולל לגימור בתא הנוסעים ועדכון לקונסולה בין המושבים.

בתחום ההנעה, לקסוס RX ממשיך עם יחידות ההנעה המוכרות של הדגם הנוכחי כאשר הדגמים הבכירים RX450 ו-RX450 L ממשיכים עם מנוע 3.5 ליטר V6 הנעזר בשני מנועים חשמליים - קדמי ואחורי - היוצאים יחידת הנעה בהספק כולל של 313 כ"ס. בשוק האמריקאי הדגם ימשיך גם בדגם 350 בנזין רגיל עם מנוע 3.5 ליטר V6 בהספק של 300 כ"ס. סביר להניח כי הדגם האירופי ימשיך להיות מוצע גם בדגם 300 עם מנוע 2.0 ליטר טורבו 238 כ"ס.

 

בלקסוס מדווחים עם מספר שדרוגים בתחום הדינמי, כגון כיול חדש למתלים, מוטות מייצבים חלולים ועבים יותר, בולמים חדשים ותותבים עבים ומשודרגים יותר. בלקסוס מציינים כי שדרוג המתלים יפחית את הרעש והרעידות החודרים לתא הנוסעים. לדגם נוספה מערכת דיפרנציאל אלקטרוני הבולם בעת הצורך את הגלגל הפנימי בסיבוב להפחתת תת ההיגוי.

 

2020 לקסוס RX החדש
עדכון מערך הבטיחות בדגם.

כל דגמי 2020 המחודשים של לקסוס RX מצוידים כסטנדרט בדור 2.0 של מערכת הבטיחות LSS של לקסוס (מערכת המוכרת לנו מהקורולה החדשה). המערכת כוללת כעת זיהוי רוכבי אופניים ביום והולכי רגל גם בלילה ובקרת שיוט אדפטיבית משודרגת, הפועלת בכל טווח המהירויות, הכוללת כעת את מערכת LTA השומרת על מרכז נתיב הנסיעה ומסוגלת לעקוב אחר רכב קדמי במידה וסימון הנתיבים לא ברור.

לקוחות שיצרו אווירה ספורטיבית יותר יוכלו לבחור מבין שתי חבילות F Sport חדשות, אחת המעניקה לדגם רק את המראה הספורטיבי המאפיין את דגמי F Sport והשנייה כוללת בנוסף גם כיול ספורטיבי יותר המוסיפה מערכת בולמים אדפטיביים AVS המשנה את כיול הבולמים באופן רציף ונלקחה ישירות מדגם לקסוס LC הבכיר.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

גריל מכוער ולא ניתן לעיכול ...

This comment was minimized by the moderator on the site

מתי כבר בלקסוס ישדרגו את המנועים שלהם ?

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location