פולקסווגן חושפת מספר איורים של הגולף החדשה ומכריזה כי היא תחשוף את את הדגם ב-24 באוקטובר.

 

באמצעות מספר איורים רשמיים, פולקסווגן מספקת לנו הצצה ראשונה אל העיצוב הסופי של הגולף 8 החדשה, אותה היא תחשוף בבכורה עולמית ב-24 באוקטובר 2019.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

האיורים חושפים את מה שציפינו לקבל, פרשנות מודרנית יותר לעיצוב האייקוני והכל כך מוכר של הגולף על כל דורותיה. עיצוב הפגוש הקדמי עם מפתח כונס האוויר הרחב לכל רובה של הגולף, מעניק לדגם מראה דינאמי וספורטיבי יותר.

 

פולקסווגן גולף 8 איור תא נוסעים
תא נוסעים חדש לחלוטין עם ממשק מבוסס מגע.

בעוד שהעיצוב החיצוני הוא רק אבולוציה לעיצוב של הדגם הנוכחי, תא הנוסעים כבר מציג מהפכה של ממש, הוא גם הסיבה לעיכוב בהשקת הדגם. זה לא רק שהעיצוב החדש שובר את מבנה הדשבורד שאפיין את כל הדורות האחרונים של הדגם הוא בעיקר מציג ממשק שליטה חדש לחלוטין לשליטה על הרכב ומערכותיו השונות. עבור הדגם השמרני ביותר (בכל הקשור לעיצוב) זו לא פחות ממהפכה.

 

אבולוציה של עיצוב
אבולוציה של עיצוב.

ממשק השליטה החדש מבוסס בעיקר על מסך מגע ומשטח מגע במקום כפתורים פיזיים. זה לא רק שנותר כפור פיזי אחד בלבד במרכז הדשבורד, גם הכפתורים שעל גלגל ההגה הוחלפו במשטחי מגע, כפי שפגשנו בגלגל ההגה של פולקסווגן ID3 החשמלית. סביר להניח כי הגולף החדשה תמשיך לעשות שימוש בתיבת ה-DSG המוכרת, אך את מוט ההילוכים המכני מחליף כעת מוט פצפון בין המושבים הקדמיים המאפשר תפעול אלקטרוני של תיבת ההילוכים.

הגולף Mk8 החדשה צפויה לעשות שימוש במנועים המוכרים של הדגם הנוכחי, כלומר 1.0TSI ו-1.5TSI ויש סיכוי שלראשונה, הגולף לא תשווק עוד עם מנועי דיזל אותם תחליף מערכות הנעה היברידית פלאג-אין. גרסת GTE היברידית ספורטיבית צפויה להציעה הספקים של 200-240 כ"ס.

 

 

תגובות (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

להתקין פולקסוואגן גולף הגרסה החדשה 8 מערכת מובילאיי ומערכת ניווט WAZE

This comment was minimized by the moderator on the site

תרצה גם מזגן של אלכס מזגנים?

This comment was minimized by the moderator on the site

זו טעות לבסס הכל על מגע - לא בטיחותי ולא נוח.
סתם כניעה לטרנד מיותר
חייבים להשאיר כפתורי ווליום ומיזוג פיזיים

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location