צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן בישראל, מודיעה על תחילת השיווק של דגמי 2020 של פולקסווגן T6.1 החדש הוואן של פולקסווגן שזכה לאחרונה למתיחת פנים מקיפה במיוחד, כולל תא נוסעים חדש ושילוב של מערכות בטיחות מתקדמות. פולקסווגן T6.1 ישווק בשתי גרסאות הנוסעים של הדגם, גרסת המולטיוואן היוקרתית או הקראוול להיסעים כגון סיור ותיור וכן ן בגרסה המסחרית והמוכרת יותר של הדגם, הטרנספורטר שיוצע בתצורת וואן משלוחים סגור או שלדה דאבל קבינה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

פולקסווגן T6 הוצג רק בשנת 2015 כך שיחסית לרכב מסחרי מתיחת הפנים לדגם (T6.1) מגיעה הרבה יותר מוקדם מהצפוי וכאמור, היא מקיפה למדי. העיצוב החיצוני זכה לחזית במראה מודרני יותר כולל פנסים חדשים, עיצוב בולט יותר לגריל הקדמי, עיצוב חדש לפגוש וכן עדכון ליחידות התאורה מאחור. למולטיוואן מראה יוקרתי יותר בזכות תוספת של כרום לגריל הקדמי והוא היחיד המוצע בצבע דו גווני (ברמת הגימור Highine הבכירה).

 

פולקסווגן T6.1 תא הנוסעים
שדרוג משמעותי לתא הנוסעים.

מהפכה של ממש נרשמה בתא הנוסעים שזכה לדשבורד חדש לחלוטין, שימושי ומודרני יותר למראה. כמובן שבהתאם לדגם כך גם האבזור והגימור בתא הנוסעים שודרגו. המולטיוואן מהווה את גרסת הנוסעים היוקרתית של הדגם, המתחרה במרצדס V קלאס, משווק עם 7 מושבים בלבד ובגרסה קצרה (4.9 מטר ובסיס גלגלים של 3.0 מטר) או ארוכה (5.3 מטר ו-3.4 מטר). בשתי הגרסאות נמצא בשורה השנייה שני מושבים נפרדים וניתן לאבזור את הדגם בשולחן בין השורות מאחור. את הקראוול, וואן הנוסעים המתחרה מול גרסאות הנוסעים של מרצדס ויטו, ניתן לאבזור החל מ-7 מושבים (אך ללא מושבים נפרדים) ועד ל-9 מושבים עם ספסל נוסע קדמי כפול. גם את דגם זה ניתן לקבל בגרסה קצרה או ארוכה.

 

פולקסווגן T.61
פולקסווגן טרנספורטר T6.1 וואן סגור.

דגמי פולקסווגן T6.1 מצוידים במנוע 2.0 ליטר טורבו בשלוש גרסאות הספק. את שני דגמי הנוסעים ניתן לקבל בגרסאות 150 כ"ס ו-34.6 קג"מ או 199 כ"ס ו-45.8 קג"מ ובשידוך לתיבת 7 הילוכים DSG. דגם הדאבל קבינה משווק בגרסת ה-150 כ"ס בלבד ובשידוך לתיבת 6 הילוכים ידנית או 7 הילוכים DSG ואת הטרספורטר בגרסת הוואן ניתן לקבל בגרסת 110 כ"ס ו-25.5 קג"מ בשידוך לתיבת הילוכים ידנית או בגרסת 150 כ"ס עם תיבת 7 הילוכים DSG.

 

פולקסווגן מולטיוואן
מולטיוואן T6.1.

כאמור, אחד החידושים בדגם זו התוספת של מערכות בטיחות מתקדמות. בדגמי המולטיוואן והקראוול (חלקם) ניתן למצוא מערכות כגון ניטור מרחק מלפנים עם בלימת חירום, בקרת שיוט אדפטיבית, מערכת עזר לחניה אוטומטית, מצלמת נסיעה לאחור ועוד. לכך ניתן להוסיף ארבע כריות אוויר כסטנדרט בכל הדגמים, ומערכת מובילאיי הכוללת זיהוי תמרורי תנועה, הולכי רגל ורכב דו-גלגלי. בכל הדגמים מוצעת האפשרות להוסיף למפרט הבטיחות גם פנסי ערפל מתכווננים בפניות.

 

פולקסווגן מולטיוואן תא הנוסעים
מולטיוואן.

מחירי הדגם (כולל מע"מ) יחלו ב-192,000 שקל לדגם טרנספורטר וואן 110 כ"ס ידני ועד ל-460,000 שקל לדגם מולטיוואן ארוך 199 כ"ס אוטו, לפני תוספות.

פולקסווגן T6.1 מחירון מלא להורדה.

פולקסווגן טרנספורטר T6.1 - מפרט טכני מלא להורדה.

פולקסווגן קראוול T6.1 - מפרט טכני מלא להורדה.

פולקסווגן מולטיוואן T6.1 - מפרט טכני מלא להורדה.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location