שברולט טראקס הציג רמת בטיחות גבוהה במיוחד וניסאן NV200 הראה שוב שהמסחריות-נוסעים לא מצטיינות בהגנה על שלום הנוסעים.

שברולט טראקס זוכה בציון גבוה במיוחד

ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP, מפרסם את תוצאות סבב מבחני הריסוק האחרונים שביצע, עבור הרכבים שברולט טראקס, רנו קאפצ'ור, ניסאן NV200 ודצ'יה סנדרו (רנו סנדורו).

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הקרוסאובר העירוני שברולט טראקס, הוא המצליח והבטוח בסבב האחרון, לא מפתיע כמובן שכן התאום הזהה שלו, אופל מוקה, כבר הציג דירוג גבוה במיוחד. הטראקס, עם דירוג של 5 כוכבים, זכה בציונים של 94% בהגנה על נוסעים בוגרים, 85% בהגנה על תינוקות/ידלים במושב האחורי וציון של 81% בעזרי בטיחות המוצעים כסטנדרט. הטראקס ישווק בישראל במהלך הרבעון האחרון של השנה.

 

רנו קפטור, הקרוסאובר העירוני החדש של רנו, זכה אמנם גם הוא כמו הטראקס בציון מרבי של 5 כוכבים, אך הציג ביצועים פושרים יחסית וכבר אמרנו בעבר שרנו, שהייתה בעבר סמל לבטיחות והראשונה שהשיגה ציון מרבי של 5 כוכבים (לגונה), כבר לא מציגה את אותה רמת בטיחות כבעבר. הקפטור זכה לציון של 88% בהגנה על מבוגרים, 79% בהגנה על תינוקות/ילדים ו-81% בעזרי בטיחות.

 

ניסאן NV200, הוואן המסחרי של ניסאן הנבחן בגרסת הנוסעים, זכה בציון מרבי של 3 כוכבים בלבד והוכיח שוב שמסחריות המוסבות לנוסעים, רחוקות מלהציג את רמת הבטיחות של רכבי הנוסעים וטוב שהארגון החל לבחון רכבים כאלו, מה שלא היה בעבר. הדגם זכה לציון של 68% בהגנה על מבוגרים, 81% בהגנה על ילדים ו-55% בעזרי בטיחות. הערה: הדגם שנבחן מצויד בשש כריות אוויר, הדגם המשווק בארץ בעל 4 כריות אוויר בלבד.

 

דצ'יה סנדרו זכתה בציון של 4 כוכבים בלבד.