פיג'ו 3008 החדש ומרצדס E קלאס החדשה זכו לציון מלא של חמישה כוכבים במבחני הריסוק של ארגון Euro NCAP.

2016 מרצדס E קלאס מבחן ריסוק
מרצדס E קלאס, כצפוי, הצטיינה במבחן.

ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP חושף את תוצאות מבחני הריסוק לפיג'ו 3008 החדש ולמרצדס E קלאס החדשה. שני הדגמים זכו לציון כולל של חמישה כוכבים, אך בעוד ה-3008 השיג ציונים טובים בלבד ה- E קלאס השיגה ציונים מרשימים בכל הסעיפים.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

פיג'ו 3008 החדש, הדור השני לקרוסאובר הקומפקטי של פיג'ו אשר הוצג בחודש מאי האחרון, זכה לציונים של 86% בהגנה על נוסעים בוגרים מלפים, 85% בהגנה על ילדים במושבי בטיחות מאחור, 67% בהגנה על הולכי רגל ו-58% בעזרי בטיחות. פיג'ו 3008 מצויד כסטנדרט בשש כריות אוויר, התראה על סטייה מנתיב ומגביל מהירות.

 

פיג'ו 3008 החדש מבחן ריסוק
3008 החדש לא משווק עם בלימה אוטונומית כסטנדרט.

הארגון לא מסביר מדוע ה-3008 החדש זכה לציון מלא של חמישה כוכבים, זאת למרות שהדגם לא מצויד כסטנדרט, בכל רמות הגימור, במערכת בלימה אוטונומית – בניגוד לדרישות המינימום לחמישה כוכבים של הארגון עצמו. כל הדגמים הלא אירופאים שנבחנו השנה ובהם המערכת לא מוצעת כסטנדרט, נבחנו פעמיים, עם או בלי המערכת, וזכו לשני ציונים בהתאם.

 

מרצדס E קלאס החדשה זכתה לציונים גבוהים במיוחד בסעיפי המבחן: 95% בהגנה על נוסעים בוגרים מלפנים, 90% בהגנה על ילדים במושבי בטיחות מאחור, 77% בהגנה על הולכי רגל ו-62% בעזרי בטיחות. הדגם מצויד כסטנדרט בתשע כריות אוויר ובמערכת בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל.

 

תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location