פרארי חושפת את ה-599 SA אפרטה (Aperta) לפני תערוכת פריז, שהיא הגרסה הפתוחה לפרארי 599.

פרארי 599 SA אפרטה

הגרסה הפתוחה לפרארי 599 הייתה אמורה להיות כוכבת תערוכת פריז של פרארי, אך פרארי החליטה לחשוף אותה עוד לפני התערוכה. אם הספקתם למצמץ, זה לא ממש משנה, כי כל הסדרה המוגבלת של ה-599 הפתוחה כבר נמכרה. ה- SA בשמה, זו מחווה לסדנת העיצוב פינינפרינה שחוגגת 80 שנה, S לסרגיו ו-A אנדראה פינינפרינה. המספר 80 מציין גם את מספר הרכבים שפרארי תייצר ל-80 הלקוחות המאושרים שהקדימו את כולם.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

הפרארי SA Aperta עושה שימוש במנוע ה-6.0 ליטר V12 של ה-599 בהספק של 661 כ"ס. הספק הזהה לזה של ה-599GTO, זו האחרונה, מאיצה ל-100 קמ"ש ב-3.35 שניות בלבד. הפרארי SA אפרטה נמוכה יותר מה-599 ומאחורי קשת ההתהפכות, הותקנו שני סנפירים לשיפור האווירודינמיקה. בניגוד לפרארי 575M סופר אמריקה, שלה היה גג זכוכית מתקפל ביחידה אחת (כפי שניתן לראות גם ברנו ווינד) ,ה-599 הפתוחה עושה שימוש בגג בד הניתן לניתוק והסרה, לא ברור אם ניתן לאחסון אותו ברכב או לפי פרארי "תכננו את הגג כך שהוא יאוסן ויעשה בו שימוש רק במזג אוויר ממש רע".

 

את ה- SA Aperta, הציגה פרארי לפני מספר חודשים ללקוחות מובחרים באירוע בפבל-ביץ' בקליפורניה. אותם לקוחות מובחרים הוזמנו ע"י פרארי וחתמו על הסכם סודיות. כבר באותה הצגה, הוזמנו מראש רוב הרכבים.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

כי הכוונה לא ברורה :-)

This comment was minimized by the moderator on the site

כי הכוונה לא ברורה :-)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location