אושרה עסקת רכישת אוטו איטליה ע"י חברת Avis ובכך נזכה לראות בקרוב סמל את הסוס הצוהל וסמל הקלשון בישראל.

פרארי 599

חברת Avis  תשקיע באוטו איטליה, יבואנית פרארי ומזראטי, 10 מיליון ₪ תמורת  50% מן המניות כמו כן, ניתנה ל-Avis אופציה לרכוש בין 10-25% נוספים ממניות אוטו איטליה.

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

 

כעת זה רק עניין של מספר חודשים עד שנזכה להיות ככל העמים ולבקר באולם תצוגה, שיפתח בהרצליה פיתוח, בו נזכה להתענג על דגמי פרארי ומזראטי, גם אם לרובנו זה רק בשביל להזיל ריר. יואב הורוביץ, מנכ"ל Avis, יכהן כיו"ר אוטו איטליה וזוהר אלון ישמש כמנכ"ל החברה.

 

המחירים צפויים להתחיל בכ-800 אלף שקל לדגמי מזראטי ובכ-1.5 מיליון שקל לדגמי פרארי. דגם הפרארי הזול וכנראה גם שיהיה הפופולרי ביותר זו הקליפורניה, הקבריולט 2+2 עם הגג הקשיח שזוכה ללא מעט הצלחה בארה"ב מאז תחילת שיווקה. אמנם דגם בסיס אך זו עדיין פרארי עם מנוע V8 בנפח 4.3 ליטר אטמוספרי בהספק של 460 כ"ס המשודך לתיבת 7 הילוכים אוטו' כפולת מצמדים. כ-4 שניות 0-100 קמ"ש ומהירות מרבית של 310 קמ"ש, מכבדים בהחלט את סמל מלפנים.

 

יואב הורוביץ ציין: "החיבור בין Avis, מותג מוביל בתחום השכרת הרכב והליסינג,  לפרארי ומזראטי, מותגי על בתחום הרכב, הינו טבעי ומתבקש. הקהל הישראלי חובב ומעריך מותגי יוקרה המשדרים איכות וספורטיביות ואנו שמחים להיות הראשונים שיספקו לנהג הישראלי את רכבי הספורט היוקרתיים של פרארי ומזארטי, מהמובילים והאהובים בעולם. יש לנו אמונה מלאה בהצלחת המותגים וביכולתם למשוך אליהם רבים מחובבי רכבי היוקרה והספורט בארץ. אני גאה על כך שעוד השנה, נוכל לראות בישראל מכוניות פרארי ומזראטי. הלקוחות שירכשו רכבים אלו ייהנו משירות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר המאפיינים את חברת Avis".

 

פרארי קליפורניה


תגובות (0)

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location