למרות שיש לנו שפע של זמן פנוי בשל מגפת הקורונה, סקודה החליטה שמספיק לנו 60 שניות בכדי להכיר את האוקטביה החדשה, אותה חשפה החברה בנובמבר אשתקד. השיווק של האוקטביה החדשה באירופה כבר החל אך לישראל הדגם צפוי להגיע לא לפני סוף השנה.

 

או מלאו את הפרטים לייעוץ חינם 

על האוקטביה החדשה תוכלו לקרוא בהרחבה בקישור, כך גם על האוקטביה RS iV החדשה ועל הפטנטים החכמים של הדגם, כאן, כמו סקודה, נכיר לכם את הדגם בתמציתיות בלבד.

האוקטביה החדשה גדולה ומרווחת יותר מהדגם היוצא, האוקטביה ליפטבק (סדאן) ארוכה יותר ב-15 מ"מ והקומבי (סטיישן) ב-22 מ"מ. גם תא המטען גדול יותר ועומד על 600 ליטר ו-640 ליטר בהתאמה ובשני הדגמים ניתן לבחור בדלת תא מטען חשמלי עם פתיחה ללא מגע. 

תא הנוסעים מציג עיצוב רענן ומודרני עם חומרים איכותיים יותר, תאורת אווירה במספר גוונים וגלגל הגה חדש. העיצוב החדש של הדשבורד מחדד את התחושה האוורירית של תא הנוסעים. לראשונה יש מושבים עם עיסוי ואוורור, בקרת אקלים ל-3 אזורים, כניסה ללא מפתח הפועלת בכל הדלתות וחימום לכל המושבים, גלגל ההגה והשמשה הקדמית. בכל רמות הגימור נמצא בקרת אקלים מפוצלת, לוח מחוונים דיגיטלי "10.25, שבע כריות אוויר ותאורת LED מלאה.

 

2020 סקודה אוקטביה החדשה
אוקטביה החדשה

לאוקטביה החדשה ציון מרבי של 5 כוכבים במבחני הריסוק ובמערך הבטיחות האקטיבי המשודרג של הדגם נמצא כעת היגוי אקטיבי להתחמקות ממכשול, עצירה מוחלטת של הרכב אם הנהג לא שולט על הרכב (לא מגיב להתראות), מערכת יציאה בטוחה מהרכב, תצוגה עילית ובקרת שיוט אדפטיבית נתמכת מערכת ניווט ומצלמה קדמית בכדי להתאים את מהירות הנסיעה לתוואי והתנועה בהמשך הדרך.

 

2020 סקודה אוקטביה החדשה
אוקטביה החדשה

האוקטביה החדשה משווקת עם מגוון רחב של מערכות הנעה, מנועי בנזין בהספקים של 110-190 כ"ס שחלקם זמינים על מערכת מיקרו-היברידית לחיסכון נוסף בצריכת הדלק, מנועי דיזל בהספקים של 116-200כ"ס, מנוע להנעה בגז טבעי דחוס עם 130 כ"ס וכן דגם פלאג-אין אוקטביה iV עם הספק כולל של 204 כ"ס וטווח נסיעה חשמלי של 55 ק"מ.

האוקטביה החדשה מצוידת במערכת מולטימדיה דור שלישי (MIB3) עם מסכי מגע בגדלים של "8 או "10.25, עם חיבור קבוע לרשת האינטרנט באמצעות eSIM, עדכונים אונליין, הרחבה לאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי ותפעול קולי טבעי באמצעות העוזרת הדיגיטלי "Laura". לרשות הנהג והנוסעים עד 5 כניסות USB טייפ C. המדריך המלא למערכת המולטימדיה של האוקטביה החדשה.

 

תגובות (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

אני כל כך ממתין לרכב הזה, פשוט הכי טובה בסגמנט.

This comment was minimized by the moderator on the site

נקווה שהיבואן לא יביא שאריות מהדגם ברמות האבזור הבינוניות בלבד

There are no comments posted here yet

השאירו את תגובותיכם

מצורפים (0 / 3)
Share Your Location