פרארי פורטופינו
פרארי פורטופינו.
פרארי פורטופינו
פרארי פורטופינו.

קבוצת סמל"ת הופכת לבעלים היחידי של יבואנית פרארי ומזראטי לישראל, לאחר ש-UMI העבירה לסמל"ת את כל המניות המוחזקות על ידיה באוטו איטליה ללא תמורה.

 

קבוצת סמל"ת, יבואנית פיאט, אלפא רומיאו, ג'יפ, סובארו קרייזלר ואיווקו בישראל, מודיעה על רגישת מלוא הבעלות על חברת אוטו איטליה, היבואנית של מותגי העל פרארי ומזראטי בישראל.

 

בשנת 2014, קבוצת סמל"ת רכשה 25% ממניות אוטו איטליה מידי חברת קרדן רכב וכעת, היא מודיעה על רכישת יתרת המניות שהוחזקו בידי קבוצת UMI (יבואנית שברולט וקאדילק). בכך קבצת סמל"ת הופכת לבעלים היחידי של החברה וליבואנית הבלעדית בישראל של רכבי פרארי ומזראטי.

 

מזראטי גראן טוריסמו
מזראטי גראן טוריסמו.

מנכ"ל חברת סמל"ת עומר לוי מסר: "אני רוצה להודות לקבוצת UMI על שיתוף הפעולה הפורה לאורך השנים. פרארי ומזראטי הינם ממותגי הרכב הנחשקים ביותר בעולם וכחלק מה-DNA של סמלת בייצוג מותגי רכב איטלקיים מובילים, השייכים לקבוצת FCA העולמית, מדובר במהלך טבעי ומתבקש לרכז בבית אחד את כלל מותגי הקבוצה. מהלך זה הינו המשך ישיר לאסטרטגית הצמיחה וההתרחבות של הקבוצה".

 

אוטו איטליה, תחת ניהולו של עמית איילון, תצטרף לחטיבת הפרימיום של סמלת הכוללת את המותגים Jeep, אלפא רומיאו ואבארט בניהולו של דני איטליאנו, אשר שימש עד לפני כשנה כמנכ"ל אוטו איטליה.

 

ניוזלטר: כל מבצעי הרכב והחדשות ישירות לדוא"ל
  • תגובות 2

תגובה...
תווים.
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • This commment is unpublished.
    avatar
  • This commment is unpublished.
    avatar